Otevřené sklepy 2015

Datum: 
Sobota, 28. Březen 2015 - 13:00 - Neděle, 29. Březen 2015 - 14:45

Vážení vinaři z Dambořic. Jménem Výboru Vás chceme oslovit a zároveň pozvat k účasti na akci „Otevřené sklepy“, která se uskuteční v sobotu 28. března 2015 v prostorách Katolického domu.

Protože nemůžeme uspořádat rozsáhlejší akci pro širokou veřejnost, jelikož naše vinařská dědina se nemůže pochlubit tak velkým počtem vinařů ani rozsáhlejším vinařským zázemím (počet sklepů) jako třeba v tradičních oblastech Mutěnic, Čejče, Bílovic a dalších, dohodli jsme se na výroční valné hromadě uspořádat již druhý ročník tohoto fiktivního putování po sklepech v příjemných prostorách KD, kde si bez bodového hodnocení pokoštujeme vzorky vín místních vinařů.

Samotné provedení proběhne tak, že v sále Katolického domu každý vinař bude mít svoje stanoviště (sklep) a sám si určí počet vzorků vín, kterými se chce prezentovat. Jeden vzorek = jedna 0,7 l. Na každém stanovišti bude umístěna tabulka se jménem vinaře a seznam vystavovaných vzorků. Každý účastník si odegustuje jednotlivé vzorky podle vlastní chuti.

Vstupné 150 Kč. V ceně je degustační sklo a občerstvení.

I přes omezené prostory ještě jednou zveme na sobotu 28. 3. 2015 ve 13 hod. všechny místní vinaře, jejich hosty, kamarády a rodinné příslušníky na posezení u dobrého vína.

Výbor

Sdružení vinařů Dambořice